• Levent / Istanbul
  • +90 535 862 41 52 , +90 532 362 75 26

Dünya Standartlarında Klinik..

Alanında öncü klinik uygulamaları..

Uzman Personel..

Deneyimli hekim ve profesyonel kadromuz..
Telefon: +90 535 862 41 52

Anasayfa

Değerlerimiz

Medikal Misafir Odaklılık: Sunduğumuz her hizmette üst seviyede memnuniyet ve medikal misafirlerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak amacına tutkuyla bağlıyız.

Güvenilirlik

Misafirlerimize sunduğumuz tüm tıbbi operasyonlarda, onların sağlıklarını düşünerek yön gösterir ve yaptığımız tüm uygulamaların hijyenik steril ve sağlıklı ortamda verildiğini garanti ederiz.

Uzman Kadromuz

Alanında uzman kadrosu ve yıllar süren bilgi birikimiyle estetik sektöründe önemli bir yer edinen profesyonel ekibiyle müşteri odaklı, kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Saç Ekim Merkezi

BİYOLİFE HAİR CENTER

Biyolife Hair Center Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi estetik ve güzellik yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla faaliyet gösteren sağlığa uygun tam ve yeterli donanıma sahip hastane ortamında hizmet veren saç ekim merkezidir.

  • Saç Ekimi
  • Prp Saç Ekimi
  • Fue Saç Ekimi
  • Kaş Ekimi
  • Sakal ve Bıyık Ekimi
  • Saç Mezoterapisi

Güven, doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden konusunda uzmanlaşmış ekibiyle saç ekim ve estetik operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.

HİZMETLERİMİZ
BİYOLİFE HAİR CENTER

Saç Ekimi

Saç Dökülmesi problemi 18 yaşından itibaren her dokuz erkekten birini tamamen saçlarını kaybetmesi olarak etkileyen ve tüm erkeklerin hayatları boyunca en azından saçların seyrelmesi olarak..

Fue Saç Ekimi

Bu metod ile elde edilen greftler foliküler ünitelerden oluşmaktadır ve üzerinde bir işlem yapılmasına genellikle gerek yoktur. FUE metodu öncesi yapılacak FOX test ile kişilerin bu metod ile Saç ekimine uygun..

Prp Saç Ekimi

PRP Saç Tedavisi doku yenilenmesi yöntemi ile gerçekleştirilen, saç dökülmesinin azaltılmasına ve zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasına yönelik olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir..

Kaş Ekimi

Çeşitli nedenlerle özellikle kaş dökülmesi sık rastlanılan bir sourundur. Bu da kozmetik olarak hoş olmamaktadır. FUE yönteminin gelişimi ile saç ekimi dışında özel bölge ekimleri dediğimiz..

Sakal ve Bıyık Ekimi

Bıyık ve Sakal bölgelerinin ekimleri özel bir önem göstermektedir. Kaş yada bıyık sakal kıllarının kendine has çıkış açıları vardır. Bu açıları doğru tayin edip tamamen 1’li foliküler ünitelerden oluşan greftler..

Saç Mezoterapisi

I am promo text. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Web Sitemizdeki Bilgiler, Kişileri Tanı ve Tedaviye Yönlendirme Amacı Taşımaz. Tanı ve Tedaviye Yönelik Tüm İşlemlerinizi Doktorunuza Danışmadan Uygulamayınız. Unutmayın ki Bu Sitedeki Tüm İçerikler Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır.
single-img-two

MUAYENE FORMU

Tedavilerimiz hakkında tüm sorunlarınız için muayene formunu doldurarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ÖNCESİ & SONRASI

Hi, How Can We Help You?